Gadu-Gadu z MTV

Komunikator internetowy Gadu-Gadu oraz popularna telewizja muzyczna MTV Polska rozpoczęły współpracę. Od 7 listopada widzowie mogą rozmawiać ze swoimi ulubionymi prezenterami MTV w programie "Kontra" poprzez komunikator Gadu-Gadu.

"Kontra" to nowy program w MTV, w którym ścierają się ze sobą dwaj artyści lub motywy muzyczne. Tematami najbliższych wydań programu będą m.in. polskie dziewczyny kontra polskie chłopaki, brunetki kontra blondynki oraz Robbie Williams kontra Madonna. Wśród wykonawców programu znajdą się m.in. Gwen Stefani solo i z No Doubt, Pharell Williams, Jennifer Lopez, Jay-Z, Missy Elliott, The Black Eyed Peas czy Britney Spears.

Program można oglądać w MTV Polska od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. Dodatkową atrakcją "Kontry" jest czat z prezenterami MTV, którzy będą na bieżąco komentować teledyski oraz odpowiedzą na pytania widzów. Aby poczatować z gospodarzami programu należy wysłać sms-a lub skorzystać z komunikatora Gadu-Gadu (numer prezenterów MTV Polska to 9090).

Odpowiedzi na najciekawsze pytania zadawane przez GG publikowane będą w wieczornym programie MTV.

Odsłon:  2603