Clubbing z WP

Portal Wirtualna Polska uruchomił nowy serwis, adresowany do miłośników clubbingu. "Clubbing to nie tylko dobra zabawa, to atmosfera konkretnego miejsca, ludzie, którzy dają się ponieść pozytywnym emocjom, styl życia wielu, nie tylko młodych, jak się powszechnie uważa, osób" - twierdzi Paweł Janecki, koordynator projektu.

W serwisie naKlubowo.wp.pl znalazły się informacje o imprezach muzycznych organizowanych w klubach i pubach całego kraju. Kalendarz, wzbogacony systemami wyszukiwawczymi, pozwala szybko znaleźć wiadomości o koncertach, dyskotekach, czy klubowych party odbywających się w najważniejszych miastach Polski. Pod hasłem Clubbing szukać można wieści związanych z muzyką house, techno, czy electro. Dyskoteki oznaczają imprezy taneczne w rytmach soul, r'n'b, pop i hip-hop. Koncerty objęły min. rock, pop, alternatywę, jazz oraz reggae.

Codziennie aktualizowany dział Niusy pozwala być na bieżąco z najważniejszymi imprezami tanecznymi, ciekawymi trasami koncertowymi, festiwalami oraz wszelkiej maści wydarzeniami muzycznymi.

Odsłon:  2674